Kontakt

KWIDZYŃSKI  KLUB  STRZELECKI  VIS

ul. Wiejska 1

82-500 Kwidzyn

NIP:581-19-07-943

REGON:220571985

e-mail:kksvis@gmail.com

Bank: Volkswagen Bank Polska SA

Konto:70 2130 0004 2001 0448 4663 0001

____________________________________________________________

ZARZĄD KKS VIS

PREZES – Jerzy Brodowski

e-mail:jerzy.brodowski@kksvis.pl

tel. +48608380749

WICEPREZES – Maciej Rybczyński

e-mail:maciej.rybczynski@kksvis.pl

tel. +48603746147

SEKRETARZ – Leszek Matla

e-mail:leszek.matla@kksvis.pl

SKARBNIK – Piotr Mosakowski

e-mail:piotr.mosakowski@kksvis.pl

CZŁONEK – Tomasz Frejnagiel

e-mail:tomasz.frejnagiel@kksvis.pl

____________________________________________________________

KOMISJA  REWIZYJNA

 PRZEWODNICZĄCY – Dariusz Szymaszek

e-mail:dariusz.szymaszek@kksvis.pl

tel. +48606518948

SEKRETARZWitold Czeszejko-Sochacki

e-mail:witold.czeszejkosochacki@kksvis.pl

CZŁONEK -Krzysztof Drewniak

e-mail:krzysztof.drewniak@kksvis.pl

____________________________________________________________

GEOLOKALIZACJA STRZELNICY MIEJSKIEJ Z KTÓREJ KORZYSTA NASZ KLUB STRZELECKI